کنترل کیفی

شرکت ارکان کیفیت گستر البرز با تخصص در زمینه کنترل کیفی تجهیزات پزشکی، از سال 1399 با هدف ارتقاء ایمنی و بازرسی کیفیت دستگاه‌های پزشکی فعالیت خود را به عنوان دپارتمانی از شرکت صاحب نام ارکان آرا تجارت البرز وارد کننده و تولید کننده تجهیزات، ابزار و اقلام مصرفی پزشکی آغاز نمود و از پشتیبانی فنی و دوره‌های علمی و اموزشی تجهیزات تحت نمایندگی این شرکت بهره‌مند گردید.

این شرکت با بهره‌گیری از دستگاه‌های آنالایزر فلوک آمریکا، تسهیل در فرآیند ارزیابی و کنترل کیفی دستگاه‌های پزشکی تولید شده را فراهم می‌کند.

هدف اصلی شرکت ارکان کیفیت گستر البرز ارتقاء کیفیت و اعتمادسازی در محصولات پزشکی است. با استفاده از تجهیزات و آنالایزرهای فلوک آمریکا، توسط کارشناسان مجرب و متخصص در رشته مهندسی پزشکی، یکی از قوی‌ترین گروه‌های کنترل کیفی تجهیزات پزشکی در سطح کشور می‌باشد. این شرکت تضمین می‌کند که تجهیزات پزشکی تولیدی و استفاده شده در تشخیص و درمان بیماران، با دقت و عملکرد بی‌عیب و نقص عرضه می‌شوند و به تشخیص و درمان صحیح بیماران در سراسر کشور کمک می‌کنند.

این مرکز به منظور دستیابی به اهداف کیفیتی خود، خدمات متنوعی ارائه می‌دهد. این خدمات شامل ارزیابی کیفیت دستگاه‌های پزشکی، آزمون‌های عملکردی، استانداردسازی فرآیندهای تولیدی در صنعت پزشکی، آموزش پرسنل مراکز درمانی جهت کاربری دستگاه‌های پزشکی و ارائه گواهینامه معتبر می‌باشد.